Begynderinfo

Begynderudvalget i Sorø Golfklub

 

Lena Lund Pedersen

lenalundpedersen@gmail.com  tlf.: 21 25 60 76

Steffen Høyer

sh@soroegolf.dk

 

Begynderturneringsprogram & træningsprogram 2018

Klik på billedet nederunder for at åbne PDF-filen

Begynderguider

Navn

Medlems nr.

Mail adr

Telefon nr

 

 

 

 

Arni Forna

4781

mrforna@hotmail.com

20482502

Henrik Skov

4213

hls1@live.dk

23350767

Inge Pagh

4843

ingepagh@gmail.com

52508921

Jacob Sjøstein

4763

sjostein84@gmail.com

20705438

Jan Åge Bartholin

4377

jan.aage.petersen@gmail.com

20770636

Jesper Dichmann

3921

jud@stofanet.dk

21287364

Jim Mandrup

4205

fodmand@gmail.com

23858595

Karen Thygesen

4403

karenmt@outlook.dk

22969194

Lena Lund Pedersen

4568

lenalundpedersen@gmail.com

21256076

Michael Wengel Nielsen

717

wengel2009@live.dk

20710905

Niels Bertelsen

3126

nielsbertelsen@yahoo.dk

21279805

Niels Pedersen

4567

nielspedersen1717@gmail.com

40212570

Poul Hangler

4438

poul.hangler@privat.dk

21768978

Poul Jørgen Larsen

3758

pjl@chsystem.dk

20253720

Sebastian Meincke

4558

sebber-m@hotmail.com

51821406

Thyge Thygesen

2035

thygeth@outlook.dk

40989194

Ulla Buhl

1086

u.buhl@mail.dk

24632809

Ulla Korsbæk

1493

ulla@korsbaek.com

22317007

Villy Ekelund

1469

villy1971@hotmail.com

57612822

Jens Erik Jannerup

1337 jmjannerup@adr.dk

28838442

Merete Jannerup

1338

jmjannerup@adr.dk

26271288

 

Sorø Golfklub - Suserupvej 7 A - 4180 Sorø

Tlf.: +45 57 84 93 95

E-mail:   post@soroegolf.dk

Forretningsfører: Rene Nielsen

Tlf.: +45 22 93 41 03

E-mail:  rn@soroegolf.dk

Banereservation: På golfbox.dk eller tlf.: +45 57 84 90 93